SHOWS

Want to book us, mail to info@staatseinde.com

UPCOMING SHOWS 
20.08.17 – A Lazy Sunday Afternoon, UTRECHT
25.08.17 – Festival Obernair, BAD FALLINGBOSTEL [GER]
15.09.17 – Weemoed @ Vrankrijk w/ Sudeten Creche (uk) , AMSTERDAM
23.09.17 – Nijmeegse Kunstnacht @ Exptrapool – collab w/ Wout Waanders (nl), NIJMEGEN

PAST SHOWS
09.07.17 – Stadstuinen Festival BG Buitenshuis, ALMERE
20.04.17 – Vrijhaven @ The Grey Space, DEN HAAG
19.04.17 – ACU, UTRECHT
06.01.17 – First Friday, Corrosia, ALMERE
25.11.16 – Kargadoor, UTRECHT
30.09.16 – Extrapool, NIJMEGEN
19.08.16 – Festival Obernair, BAD FALLINGBOSTEL [GER]
25.06.16 – Villa Derriére, REET [BE]
24.06.16 – ACU, UTRECHT
29.05.16 – Oproer, (DJ-set) UTRECHT
23.04.16 – Gifgrond, TILBURG
11.03.16 – Live @ TheARE, MerweRadio, SLIEDRECHT
11.03.16 – JC Elektra, SLIEDRECHT
28.11.15 – ACU, UTRECHT
18.10.15 – Live @ Radio Resistencia for Intergalactic FM, Kapitaal, UTRECHT
27.03.15 – Het Bos (DJ-set), ANTWERPEN [BE]
19.02.15 – De Vinger, DEN HAAG
29.11.14 – Afterbuzzer FdB @ ACU, UTRECHT
30.10.14 – Halloween @ Hofman Café, UTRECHT
26.06.14 – De Vinger, DEN HAAG
07.06.14 – Cultfest, UTRECHT
31.05.14 – Counter Culture Festival, UTRECHT
29.05.14 – Club 3voor12 Utrecht, dB’s Studio, UTRECHT
10.01.14 – Gekkenhuisfeest @ Enny Vrede (DJ-set), UTRECHT
23.11.13 – Brulboei – ACU in Space, (DJ-set) UTRECHT
13.12.13 – Numoon Space is the Place Festival @ Grounds, ROTTERDAM
27.10.13 – 上海 – 育音堂 – 中国 | Yuyintang, SHANGHAI [CN]
26.10.13 – 南京 – 古堡酒吧 – 中国 | Castle Bar (DJ-set), NANJING [CN]
11.09.13 – Pollination @ ACU (DJ-set), UTRECHT
21.07.13 – Asta Wohnzimmer, LÜNEBURG [GER]
20.07.13 – Privat Konzert (DJ-set), WALSRODE [GER]
20.07.13 – Privat Konzert, WALSRODE [GER]
19.07.13 – Damenundherren Kulturverein, DÜSSELDORF [GER]
28.06.13 – Festival Obernair (DJ-set), BAD FALLINGBOSTEL [GER]
28.06.13 – Festival Obernair, BAD FALLINGBOSTEL [GER]
27.06.13 – Live @ Radio Resistencia, INTERGALACTIC FM
07.06.13 – 5 Years ICG Records @ ACU (DJ-set), UTRECHT
14.03.13 – ACU, UTRECHT
07.07.12 – Festival Obernair, BAD FALLINGBOSTEL [GER]
15.06.12 – OrkzBar, GRONINGEN
08.04.12 – Festival de Bestuiving, CASTRICUM
06.04.12 – Jägerland, AMSTERDAM
10.02.12 – Babylon, WOERDEN
03.02.12 – Nieuwe Anita, AMSTERDAM
07.01.12 – Pollination, UTRECHT
03.12.11 – Pand 14, AMSTERDAM
20.10.11 – TAC (Temporary Art Center), EINDHOVEN
14.10.11 – Popronde @ Kinki Kappers, ARNHEM
08.10.11 – JC Elektra, SLIEDRECHT
06.10.11 – Popronde, WAGENINGEN
10.09.11 – Goodbye Summer Fest @ De Peppel, ZEIST
09.09.11 – Popronde @ De Onderbroek, NIJMEGEN
31.07.11 – Festival Hongerige Wolf, OLDAMBT
08.07.11 – Festival Obernair, BAD FALLINGBOSTEL [GER]
26.06.11 – Pand 14, AMSTERDAM
23.06.11 – De Vinger, DEN HAAG
18.06.11 – Blokpop, N’KERK A/D IJSSEL
18.06.11 – Zwaardvis Radio, N’KERK A/D IJSSEL
16.06.11 – Warande, ZEIST
04.06.11 – Gifgrond, TILBURG
27.05.11 – 330live, DEN HAAG
21.05.11 – Nachtbrakers Festival, HARDERWIJK
20.05.11 – Live @ TheARE (MerweRadio), SLIEDRECHT
24.04.11 – Pollination @ dB’s, UTRECHT
25.03.11 – Occii, AMSTERDAM
19.03.11 – NoiZe Electro @ TNO, ZEIST
07.03.11 – Live @ Radio Resistencia, INTERGALACTIC FM
06.01.11 – De Vinger, DEN HAAG
04.12.10 – Club Oostpool, ARNHEM
26.11.10 – Culture Clash III, BRISTOL [UK]
06.11.10 – Museumnacht – Mediamatic Bank, AMSTERDAM
26.09.10 – Festival de Bestuiving, UTRECHT
25.09.10 – Festival de Bestuiving, N’KERK A/D IJSSEL
12.09.10 – BUT Festival, BREDA
13.08.10 – Summer Darkness, UTRECHT
19.04.10 – Fort Hoofddijk, UTRECHT
07.01.10 – Ekko, UTRECHT
08.11.09 – Ubica, UTRECHT
07.11.09 – Culturele Zondag – dB’s, UTRECHT
31.10.09 – ACU, UTRECHT
21.10.07 – dB’s, UTRECHT
29.09.07 – Festival Per Expressie, AMERSFOORT
30.04.07 – Grachtkracht, UTRECHT
08.07.06 – dB’s, UTRECHT
29.06.06 – De Kelder, AMERSFOORT
21.06.06 – dB’s Biergarten, UTRECHT
20.06.06 – dB’s Biergarten, UTRECHT
03.06.06 – Festival Per Expressie, AMERSFOORT

Recente berichten